AE KOD Web Tasarım

Web Tasarım Hakkında

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen AE Kod bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. AE Kod, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. AE Kod olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

HTML5 / CSS3 / JS

Tasarım, belirli bir amaç doğrultusunda ve belirli ilkelerin rehberliğinde, fikir toplamak ve bunları estetik olarak düzenlemek ve uygulamaktır.

Web tasarım ise, herhangi bir ürün ya da içeriği elektronik web sayfalarında sunma niyetiyle, son kullanıcıların internet üzerinden bir web tarayıcısı yardımıyla erişebileceği, benzer bir yaratım sürecidir. Bir siteyi güzel ve görsel açıdan çekici hale getiren ilk etken web tasarımın temel öğelerinin (yerleşim, renkler, grafikler, fontlar ve içerik) olmasının yanı sıra, bir web sitesi daima son kullanıcıyı göz önünde bulundurarak vermek istediği mesajı tam olarak anlatabilmelidir.

Biz de bu noktada tasarımlarımda aşağıdaki faktörlere dikkat ederek işe başlıyor, geliştiriyor ve sonlandırıyoruz.

Renkler

Web tasarımının en önemli unsurlarından biri renktir. Verilmek istenen mesajları doğru ve etkili bir şekilde iletmek için, bir web tasarımcısının renkleri ve grafikleri düzenleme gibi profesyonel tasarım stratejilerine sahip olması gerekir.

Tarayıcı Uyumluluğu

Web sayfasını, farklı tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde eşit derecede performans göstermesi için tasarlamak gerekir.

Tasarım Ögeleri

Yeni nesil web teknolojilerini kullanarak (PHP, HTML5, CSS3, BOOTSTRAP, JQUERY, JSON vs.), kullanıcı dostu, mobil uyumlu, sayfa içi ve dışı arama motoru optimizasyonuna uygun kodlanmış, markanızın ya da firmanızın kimliğini ve vizyonunu içine alan çarpıcı bir tasarım hazırlıyoruz.

SEO OPTİMİZASYONU

Yapılan araştırmalar, internet kullanıcılarının yüzde 85'inin günde en az bir kez bir arama motoru kullandığını ve aradıklarını ilk iki sayfada bulamazlarsa, çoğunun arama yapmayı bıraktığını gösteriyor.

SEO veya açılımı olan Arama Motoru Optimizasyonu, arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye çalışan etkinliğe verilen addır. Arama sonuçlarında Google vb. arama motorları, alakalı ve otoriter olduğunu düşündüğü sayfalara bağlantılar gösterir. Bir sitenin otoritesi çoğunlukla, o siteye diğer web sayfalarından gelen bağlantıların sayısı ve kalitesi analiz ederek ölçülür. Basitçe, web sayfalarınız, diğer web sayfaları onlara bağlantı verdiği sürece Google' da üst sıralara çıkma potansiyeline sahiptir.

SEO uzmanı seçiminizi bilerek yapın! SEO ile ilgili olarak, web sitesi sahipleri için aşağıdakiler gibi faydalı hizmetleri sunmaktayız:

 • Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme (Site içi SEO)
 • Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma. Örneğin, barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı
 • Sitenizi Google Search Console’ a kayıt etme
 • Site haritası oluşturma
 • Google analytics hesabı oluşturma
 • Backlink çalışmaları
 • İçerik geliştirme
 • Tanıtım yazıları
 • Sosyal medya paylaşımları
 • Pazarlama geliştirme kampanyalarının yönetimi
 • Anahtar kelime araması

RESPONSİVE

Mobil bir dünyada, web sitenizin mobil cihazlara tamamen uyumlu olması gerekir; buna duyarsız kalamazsınız.

Mobil tasarımlar, mobil cihaz kullanıcılarının gereksinimleri dikkate alınarak daha küçük ekranlara göre tasarlanırlar. Geliştirdiğim tüm tasarımlar, günümüz mobil cihazlarında sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

Eğer web siteniz mobil cihazlara uyumlu değilse ya da yeniden tasarlanması gerekiyorsa, profesyonel ve modern mobil web tasarımlarımızla, AE KOD ekibi olarak size yardımcı olmak isteriz.

WEB SİTE DESTEK VE BAKIM

Web sitenizi güncel tutmak için mücadele ediyorsanız, web sitenizin işletmenizin gerçek bir yansıması olmadığını düşünüyorsanız, size yardımcı olmaya hazırız. İşinizi web'i sevdiğimiz kadar sevdiğinizi biliyoruz; bu nedenle, web sitenizin sorumluluğunu bize bırakın; böylece, en iyi yaptığınız şeyi yapmaya konsantre olabilirsiniz. Bize bu formu kullanarak ya da eposta göndererek ulaşabilirsiniz.

Web sitesi bakım hizmetlerimiz şu konuları içerir:

 • Web Sitesi Bakım ve Yönetimi
 • Yazılım Güvenlik Güncelleştirmeleri
 • Site Yedekleme
 • İçerik Yazımı ve Geliştirme
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Yeni Fikirler ve Geliştirmeler
 • Kullanım Geribildirimi
 • Sosyal Medya Danışmanlığı

Web siteleri, her zaman üst seviyede dikkat gerektirir. Güncellenmeyen fiyatlar, eski haberler ya da kullanılmayan bir sayfaya yapılan bir bağlantı, müşterilere ve potansiyel müşterilere yanlış mesaj verir. Web siteniz güncel değilse veya akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışmıyorsa muhtemelen fırsatları kaçırırsınız.

Bizimle çalışırsanız web sitenizin her zaman günümüz web teknolojilerine sahip, güncel, son moda web trendlerine göre dizayn edilmiş, firmanızı birebir yansıtan, yeni müşteriler kazanmanızı da sağlayan, iç ve dış seo çalışmaları yapılmış, gelişmelere açık olduğunu bilirsiniz.

Web sitenizin yeniden tasarlanması, güncellenmesi ya da yönetilmesi gerekiyorsa 0 850 304 35 90 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

Özel Teklifleriniz İçin Bizimle İletişime Geçin!

Özel Yazılım İsteklerinizi Bize Bildirebilirsiniz.